
Bezoekers hadden zich goed voorbereid op de lagere temperatuur met vestjes en dekentjes. Foto: Ewald Geerdink
Filmweide Toldijk trekt recordaantal bezoekers
AlgemeenTOLDIJK – De zesde editie van de Filmweide Toldijk was een groot succes. Op vrijdag 14 en zaterdag 15 augustus genoten beide avonden zo’n 140 tot 150 bezoekers van een film onder de sterrenhemel. Daarmee werden tijdens beide avonden bezoekersrecords verbroken. Met een gevarieerd programma, sfeervolle aankleding en enthousiaste bezoekers kijkt de organisatie terug op twee geslaagde avonden.
Op vrijdagavond stond de Disney-film over Cruella DeVille op het programma. De avond trok een mooie mix van jong en oud. Bezoekers konden zich daarnaast laten fotograferen in de speciale Cruella-thema Polaroid Photobooth. Ondanks de hoge temperaturen bood het weiland volop gelegenheid om verkoeling te zoeken en van de filmavond te genieten.
Zaterdagavond werd de muzikale biografie Walk the Line over het leven van Johnny Cash vertoond. Deze avond was wat frisser, maar gelukkig bleef het tijdens de film droog. In het voorprogramma bracht de band Popjandorie het publiek alvast in de juiste stemming. Bezoekers hadden zich goed voorbereid op de lagere temperatuur met vestjes en dekentjes, terwijl sommigen de film vanuit de achterbak van een pick-uptruck bekeken.
Ook de vele aanwezige oldtimers droegen bij aan de bijzondere sfeer van de avond. Speciaal voor de Filmweide waren twee bijzondere exemplaren van de Winterswijkse Oldtimer Club naar het evenement gekomen: een Volvo Amazon Combi uit 1967 en een Austin Healey uit 1959. De klassieke auto’s vormden een sfeervol decor rondom het filmterrein.
Voor wie de Filmweide dit jaar heeft gemist, is er goed nieuws: vanwege het succes en de groeiende bezoekersaantallen keert de Filmweide Toldijk volgend jaar zeker terug.
Meer foto’s op Achterhoekfoto.nl













