Rommelmarkt keert terug op 6 juni

HALLE - Muziekvereniging Euterpe organiseert op zaterdag 6 juni opnieuw een grote rommelmarkt aan de Halle Nijmanweg 40 in Halle. Bezoekers zijn van harte welkom tussen 10.00 en 14.00 uur om te komen snuffelen tussen de vele bijzondere en bruikbare spullen die de afgelopen periode zijn ingezameld.

In het verleden organiseerde de vereniging jaarlijks een rommelmarkt, die altijd druk werd bezocht en bekend stond als een gezellige ontmoetingsplek. Door de coronaperiode kwam daar noodgedwongen een einde aan. Tot vorig jaar konden de ingezamelde spullen nog worden verkocht vanuit een tijdelijk gehuurd winkelpand, maar ook die mogelijkheid stopte begin dit jaar.

De enthousiaste adviescommissie van de vereniging besloot echter niet stil te blijven zitten en heeft de draad weer opgepakt met de organisatie van een nieuwe rommelmarkt. Iedere maandagochtend tussen 10.00 en 12.00 uur kan men terecht om spullen in te leveren op het terrein waar nu ook de rommelmarkt georganiseerd wordt. 

De afgelopen maanden zijn er dan ook volop spullen ingezameld. Bezoekers van de rommelmarkt op 6 juni kunnen onder meer terecht voor antiek, curiosa, boeken, gereedschap, tuinspullen, serviesgoed, potten en pannen en nog veel meer. Volgens de organisatie zitten er veel mooie en bijzondere spullen tussen, waardoor een bezoek zeker de moeite waard is.

De toegang bedraagt 2 euro. Kinderen tot en met twaalf jaar mogen gratis naar binnen. Parkeren is gratis.