Wedstrijdprogramma's

Wedstrijdprogramma's

SJO ZZC
Woensdag 9 oktober: 9.00 uur Ulftse B./GWVV/NVC JO15-1 - ZZC JO15-1.

Zaterdag 12 oktober: 14.30 uur Ulftse Boys/GWVV/NVC JO19-1 - ZZC JO19-1; 14.30 Varsseveld JO19-3 - ZZC JO19-2; 14.00 ZZC JO17-1 - OBW JO17-1; 12.15 De Hoven JO17-1 - ZZC JO17-2; 11.00 ZZC JO17-3 - Terborg/Silvolde JO17-2; 11.00 ZZC JO15-1 - Concordia-W JO15-1; 13.00 ZZC JO15-2 - Concordia-W JO15-2; 09.30 ZZC JO15-3 - ZZC JO15-4; 10.30 VVG '25/Etten JO13-1 - ZZC JO13-1; 11.30 Doesburg JO13-1 - ZZC JO13-2; 11.15 ZZC JO13-3 - Ajax B JO13-1; 08.30 Warnsveldse B. JO11-1G - ZZC JO11-1; 09.30 ZZC JO11-2 - DZC'68 JO11-3G; 09.00 AD '69 JO11-1 - ZZC JO11-3; 08.30 ZZC JO10-1 - DZC'68 JO10-2; 09.00 Keijenburgse B. JO10-1 - ZZC JO10-2; 08.30 ZZC JO9-1 - Reunie/GSV'63 JO9-1; 08.30 Rijnland - Gelders Eiland JO9-1 - ZZC JO9-2; 08.30 Longa '30 JO9-5 - ZZC JO9-3; 08.30 ZZC JO8-1 - Concordia-W JO8-1; 09.45 Meddo JO8-1G - ZZC JO8-2; 09.00 DEO JO8-2 - ZZC JO8-3; 09.15 Doetinchem JO7-1 - ZZC JO7-1G; 09.30 ZZC JO7-1G - Concordia-W JO7-2; 09.45 Loil JO7-1 - ZZC JO7-1G; 10.00 ZZC JO7-2G - MEC/Bredevoort JO7-1; 10.30 ZZC JO7-2G - Etten JO7-1; 11.00 Varsseveld JO7-2 - ZZC JO7-2G; 10.00 Etten JO7-1 - ZZC JO7-3G; 10.15 ZZC JO7-3G - ZZC JO7-2G; 10.30 Varsseveld JO7-2 - ZZC JO7-3G; 10.45 ZZC JO7-3G - EC/Bredevoort JO7-1; 09.00 Terborg/Silvolde JO7-3G - ZZC JO7-4G; 09.15 Terborg/Silvolde JO7-2G - ZZC JO7-4G; 09.30 ZZC JO7-4G - VVG '25 JO7-2; 13.00 ZZC MO19-1 - VDZ MO19-1; 11.00 HMC '17 MO15-1 - ZZC MO15-1; 11.15 ZZC MO13-1 - Ulftse B./GWVV/NVC MO13-1; 09.45 ZZC MO13-2 - Dinxperlo MO13-1; 11.00 ZZC MO11-1 - Dinxperlo MO11-1; 09.30 ZZC MO11-2 - Eibergen MO11-1.

Zelos
15:00 Zelos 1 - Eerbeekse Boys 1; 12:45 AVW '66 4 - Zelos 2; 13:00 Zelos 3 - Helios 3; 15:00 DZC '68 7 - Zelos 4; 15:00 Ulftse B. 2 - Zelos 5; 15:00 Zelos 6 - AZSV 11; 13:00 Zelos VR1 - Bennekom VR1; 10:30 De Kieviten VR1 - Zelos VR2; 15:00 Zelos VR3 - Losser VR1.

V.V. Zelhem
Dinsdag 8 oktober. Senioren: Achterhoek cup, FC Zutphen 023 – Zelhem 1 aanvang 20.00 uur.
Zondag 13 oktober. Senioren: Rekken 1 – Zelhem 1 aanvang 14.00 uur; Zelhem 2 – Sprinkhanen 3 aanvang 09.30 uur; Zelhem 3 – Erix 4 aanvang 11.30 uur; Zelhem 4 – Wolfersveen 3 aanvang 09.30 uur; SV Basteom VR 2 – Zelhem VR 1 aanvang 12.30 uur.

SV Halle
Zaterdag 12 oktober: 13:00 uur Ajax B JO17-1 - Halle JO17-1; 12:00 Halle JO15-1 - FC Trias JO15-5; 8:30 AZSV JO12-5 - Halle JO12-1G; 10:00 Halle JO12-2G - AZSV MO12-1; 9:30 VIOS B. JO10-2G - Halle JO10-1; 8:30 FC Trias JO9-4 - Halle JO9-1.

Zondag 13 oktober: 14:30 uur Halle 1 - SVGG 1; 9:30 SDOUC 5 - Halle 2; 10:30 Varsseveld 7 - Halle 3.

VV Wolfersveen
Donderdag 10 oktober: 19:30 uur Hoven De JO17-1 - Wolfersveen JO17-1.

Zaterdag 12 oktober: 15:00 uur Wolfersveen JO17-1 - Angerlo Vooruit JO17-1; 10:30 Pax JO13-3 - Wolfersveen JO13-1G; 08:30 AZSV JO10-4 - Wolfersveen JO10-1; 09:30 KSV JO8-1 - Wolfersveen JO8-1; 09:30 Wolfersveen JO7-1 - Hoven De JO7-1G, locatie Wolfersveen.

Zondag 13 oktober: 14:30 uur Wolfersveen 1 - Vosseveld 1; 10:00 VVG '25 4 - Wolfersveen 2; 09:30 Zelhem 4 - Wolfersveen 3; 11:00 Wolfersveen VR1 - Witkampers VR3.

SEV Zelhem
Uit 12 okt.: Hellas '63 1 – SEV 1 om 15.30 uur in Nunspeet, Sios '61 1 – SEV 2 om 15.30 uur in Velp, KVZ A3 – SEV A2 om 13.40 uur in Zutphen, KVZ D3 – SEV D1 om 10.00 uur in Zutphen en Olympia '22 E2 – SEV E1 om 12.00 uur in Borculo.

Thuis 12 okt.: SEV 3 – DLKV 3 om 12.45 uur en SEV A1 – Reenhorst '45 A1 om 11.00 uur.

Thuis 15 okt.: SEV MW1 – Devinco MW1 20.30 uur. Thuiswedstrijden worden gespeeld op Sportpark De Pluimerskamp in Zelhem.

Focus
Zaterdag 12 oktober in de Hessenhal in Hoog-Keppel om 12.45 uur: Meisjes B, C1 en C2. Om 15.00 uur: Dames 2, Dames 3, Dames 6 en Meisjes A. Om 17.30 uur: Dames 1, Dames 4 en Dames 5.

Meer berichten