Wedstrijdprogramma's

Wedstrijdprogramma's

v.v. Zelhem
Zaterdag 16 maart. Pupillen: Zelhem JO7-1 – Gendringen JO7-2 aanvang 10.30 uur; Zelos JO7-3 – Zelhem JO7-2 aanvang 08.30 uur; Zelhem JO8-1 – HC'03 JO8-1 aanvang 11.15 uur; Zelhem JO9-1 – DZC'68 JO9-3 aanvang 09.30 uur; Varsseveld JO9-2 – Zelhem JO9-2 aanvang 09.00 uur; VVG'25 JO11-1 – Zelhem JO11-1 aanvang 10.30 uur; Zelhem JO11-2 – Doetinchem JO11-2 aanvang 10.45 uur; FC Zuthen MO11-1 – Zelhem MO11-1 aanvang 10.30 uur; VVG'25 / Etten JO13-1 – Zelhem JO13-1 aanvang 10.30 uur; Zelhem JO13-2 – DZC'68 JO13-4G aanvang 12.30 uur.

Junioren: FC Trias JO17-4 – Zelhem JO17-1 aanvang 15.00 uur; Zelhem M019-1 – Neede MO 19-1 aanvang 14.30 uur.

Zondag 17 maart. Senioren: Zelhem 1 – SV Basteom 1 aanvang 14.00 uur; Zelhem 2 – Wolfersveen 2 aanvang 09.30 uur; Zelhem 3 – SC Doesburg 4 aanvang 09.30 uur; Den Dam 2 - Zelhem 4 aanvang 09.30 uur.

Zelos
Woensdag 13 maart om 19:30 uur Zelos VR3 - Zutphen VR1.

Zaterdag 16 maart: 15:00 Zelos 1 - Excelsior Z. 1; 13:00 Zelos 3 - FC Eibergen 3; 15:00 Zelos 4 - Zelos 6; 15:00 Zelos 5 - HSC '21 4; 12:30 DVS'33 Ermelo VR2 - Zelos VR1; 11:15 ENC '09 VR1 - Zelos VR2; 11:30 EMM VR1 - Zelos VR3; 12:45 Zelos JO19-1 - DVC '26 JO19-2; 4:30 Angeren JO19-2 - Zelos JO19-2;11:00 Zelos JO17-1 - Grol JO17-3;11:00 Zelos JO17-2 - DVC '26 JO17-4; 13:00 Avanti W. MO17-1 - Zelos MO17-1; 13:00 Dinxperlo JO15-1 - Zelos JO15-1; 09:30 Zelos JO15-2 - VIOD JO15-2; 13:00 Den Dam/NVC JO15-1G - Zelos JO15-3; 10:30 Warnsveldse B. JO15-2 - Zelos JO15-4; 11:15 Zelos MO15-1 - Arnhemse B. MO15-1; 09:45 Zelos MO15-2 - SDOUC MO15-1; 11:15 VIOD JO13-1 - Zelos JO13-1G; 11:00 RKZVC JO13-3 - Zelos JO13-2; 08:30 Zelos MO13-1 - MvR MO13-2; 08:30 Zelos JO11-1 - VIOD JO11-2; 08:30 AZSV JO11-5 - Zelos JO11-2; 08:30 Kilder MO11-1 - Zelos MO11-1; 09:00 Be Quick Z. JO9-1 - Zelos JO9-1; 08:30 Longa '30 JO9-5 - Zelos JO9-2G; 08:30 Zelos JO9-4M - Ajax B JO9-2; 11:00 DZC '68 JO8-3 - Zelos JO8-1; 09:00 Vorden JO8-1 - Zelos JO8-2; 08:30 Zelos JO7-1 - Varsseveld JO7-3; 08:30 Zelos JO7-2 - Ulftse B. JO7-3; 08:30 Zelos JO7-3 - Zelhem JO7-2 en 09:00 Varsseveld JO7-2 - Zelos JO7-4.

SV Halle
Zaterdag 16 maart: 13:00 Halle JO15-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV JO15-2; om 11:00 uur Ajax B JO13-1 - Halle JO13-1G; om 9:30 uur Halle JO11-1 - SVBV JO11-1; om 10:00 uur Halle JO11-2G - Silvolde JO11-2; om 9:00 uur Halle JO9-1 - SJO Oeken/Brummen JO9-4G en om 9:00 uur DEO JO9-3G - Halle JO9-2.

Zondag 17 maart om 14:00 uur Westendorp 1 - Halle 1; om 10:30 uur Halle 2 - Doesburg SC 2 en om 9:30 uur Witkampers 7 - Halle 3.

VV Wolfersveen
Zaterdag 16 maart om 13:00 uur HC '03 JO19-1 - Wolfersveen JO19-1; om 13:00 uur Ruurlo JO15-2 - Wolfersveen JO15-1G; om 10:00 uur DZC '68 JO13-5 - Wolfersveen JO13-1G; om 09:00 uur DEO JO10-1G - Wolfersveen JO10-1; om 09:30 uur Wolfersveen JO9-1 - Markelo JO9-3 en om 09:00 uur Wolfersveen JO7-1 - Doetinchem JO7-1.

Zondag 17 maart om 14:00 uur Hoven De 1 - Wolfersveen 1; om 09:30 uur Zelhem 2 - Wolfersveen 2; om 10:00 uur Terborg 3 - Wolfersveen 3; om 12:30 uur Wolfersveen VR1 - Lochuizen VR1 en om 10:30 uur Wolfersveen VR2 - ST: DEO/Haarlo VR2.

SEV Zelhem
Uit: 16 maart; Devinco D3 - SEV D1 12.25 uur in De Scheg in Deventer.
Thuis: 16 maart; SEV 1 – KCD 1 20.20 uur, SEV 4 – Rheko 4 19.00 uur en SEV A1 – Ons Clubje A1 11.00 allen in Sporthal De Pol in Zelhem.

Meer berichten